Archiwum Państwowe w Gdańsku uprzejmie informuje, że dnia 21 czerwca 2017 roku (środa) Pracownia Naukowa w Gdańsku będzie zamknięta. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy jednocześnie na otwarcie wystawy pt.: „Wisła w dokumencie archiwalnym”
(Gdańsk, ul. Grobla I, godzina 13:00).

 

Wymiana archiwaliów z Księstwem Liechtensteinu

 

Dokumentacja firmy Verrens Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Ostródzie zostanie przejęta przez Archiwum Państwowe w Gdańsku.

 

Archiwum Państwowe w Gdańsku uprzejmie informuje, że pracownia naukowa czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:15 do 14:45
(w czwartki do godziny 17:00). Realizacja zamówień na akta z magazynu odbywa się w godzinach od 9:00 do 13:00 o pełnych godzinach zegarowych. Jednorazowo udostępnia się 5 jednostek archiwalnych (dzienny limit to 10 jednostek archiwalnych).

 


  Wersja do druku Do góry

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.