2018-12-03

Gdynia - z żelaza, betonu… 100 fotografii Gdyni na 100-lecie odzyskania niepodległości

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości Archiwum Państwowe w Gdańsku wydało album

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości Archiwum Państwowe w Gdańsku wydało album „Gdynia - z żelaza, betonu… 100 fotografii Gdyni na 100-lecie odzyskania niepodległości”. Książka została sfinansowana ze środków Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych oraz wsparciu Prezydenta Miasta Gdyni, Gdyńskiego Centrum Kultury oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Archiwum Państwowego w Gdańsku. Album jest dostępny w pracowniach naukowych APG (ul. Wałowa 5) oraz Oddziału w Gdyni (ul. Handlowa 11).
Nakład przeznaczony do sprzedaży jest ograniczony, dlatego prosimy o składanie zamówień drogą mailową.
publikacja@gdansk.ap.gov.pl

Cena książki to 35,91 zł.

 

 

 

 

Pobierz książkę w PDF

Powrót


 Wersja do druku Do góry

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.