2015-07-08

Wyścig Smoczych Łodzi trójmiejskich instytucji kultury 2015

Relacja z zawodów

21 maja, już po raz siódmy, Motława stała się miejscem wyścigu smoczych łodzi trójmiejskich instytucji kultury. Na starcie zawodów, organizowanych przez Narodowe Muzeum Morskie przy wsparciu Morskiego Robotniczego Klubu Sportowego, stanęło sześć załóg, wśród których nie mogło zabraknąć załogi Archiwum Państwowego w Gdańsku. Po pasjonującej walce załoga APG zajęła szóste miejsce. Do pełni szczęścia (celem była poprawa lokaty o jedną w stosunku do ubiegłorocznych zawodów) zabrakło niewiele. Rewanż już za rok.
Dziękujemy załogom Europejskiego Centrum Solidarności, Muzeum Archeologicznego, Muzeum II Wojny Światowej, Muzeum Marynarki Wojennej i Narodowego Muzeum Morskiego za wspaniałą rywalizację i jeszcze lepszą zabawę.

 

Powrót


 Wersja do druku Do góry

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.