2015-01-22

Spotkanie naukowe poświęcone śp. Profesorowi Czesławowi Biernatowi

Relacja z uroczystości

21 stycznia b.r. odbyło się spotkanie naukowe poświęcone śp. Profesorowi Czesławowi Biernatowi. Uroczystości rozpoczęły się od wystąpień okolicznościowych dyrektora archiwum Piotra Wierzbickiego, Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych prof. Władysława Stępniaka oraz środowiska naukowego, z którym związany był prof. Czesław Biernat. Kolejną częścią spotkania były referaty okolicznościowe związane z działalnością naukową prof. Czesława Biernata, jego problematyką badawczą, archiwistyką i działalnością zawodową. Na koniec miało miejsce wręczenie członkom rodziny Profesora i wszystkim obecnym gościom publikacji "Historia - Archiwa - Gdańsk" dedykowanej prof. Czesławowi Biernatowi w 90. rocznicę urodzin.

Powrót


 Wersja do druku Do góry

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.