2015-08-05

XIX Regaty Smoczych Łodzi „Dominik 2015”

Muzealne Smoki wywalczyły srebro!!!

1 sierpnia b.r. na wodach Motławy osada Muzealnych Smoków złożona z pracowników Narodowego Muzeum Morskiego i Archiwum Państwowego w Gdańsku zdobyła srebrny medal  XIX Regat Smoczych Łodzi „Dominik 2015” w kategorii fan. Radość tym większa, że był to debiutancki występ tej załogi. Warto przypomnieć, że obie załogi spotkały się w maju b.r. rywalizując w zawodach trójmiejskich instytucji kultury. Koledzy z Narodowego Muzeum Morskiego okazali się bezkonkurencyjni wygrywając całe zawody. Całej załodze Muzealnych Smoków gratulujemy udanego występu i liczymy na kolejne sportowe sukcesy.


Fot. Bursztynowe Smoki Jubinale

Wyścig finałowyWyścig finałowy

Wyścig finałowyDekoracja medalowa

Dekoracja medalowaDekoracja medalowa

 

Powrót


 Wersja do druku Do góry

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.