2016-10-18

Fotorelacja z zebrania naukowego w AP Gdańsk

12.10.2016 r. zebranie naukowe.

Dnia 12 października 2016 r. w siedzibie Archiwum Państwowego w Gdańsku odbyło się zebranie naukowe. Głównym punktem spotkania był referat mgr Moniki Płuciennik pt. „Wady i zalety crowdsourcingu udostępniania źródeł genealogicznych. Podsumowanie 5 lat współpracy Archiwum Państwowego w Gdańsku z Pomorskim Towarzystwem Genealogicznym”. Ponadto zebrani wysłuchali dwóch komunikatów: mgr. Sławomira Falkowskiego pt. „ Sprawozdanie z udziału w XV Międzynarodowej Konferencji Archiwów Państw Europy Środkowo-Wschodniej „Archiwa w otoczeniu społecznym w XXI w.” 21-22 maja 2015 r. oraz dr Lidii Potykanowicz-Sudy pt. „Sprawozdanie z wyjazdów naukowych do Papieskiego Instytutu Studiów Kościelnych w Rzymie w 2016 r.” Poza pracownikami Archiwum w zebraniu uczestniczyli także przedstawiciele Pomorskiego Towarzystwa Genealogicznego.
Zapraszamy na fotorelację.


Zdjęcia: Monika Szczepańska
Przygotowanie techniczne: Łukasz Franiek

 

 

Powrót


 Wersja do druku Do góry

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.