Lekcje archiwalne

 

Jedną z form popularyzowania wiedzy o Archiwum, zasobie archiwalnym, historii regionu są lekcje archiwalne, skierowane do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadpodstawowych. Lekcje realizowane są w oparciu o zasób Archiwum Państwowego w Gdańsku.  

Zgłoszenia do udziału w lekcjach prosimy kierować z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem na adres korespondencyjny Archiwum (Archiwum Państwowe w Gdańsku, ul. Wałowa 5, 80-858 Gdańsk) lub na adres e-mail (apgda@gdansk.ap.gov.pl). W wiadomości prosimy o podanie ilości osób oraz tematu.


 Wersja do druku Do góry

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.