Pokazy i wycieczki

 

Archiwum Państwowe w Gdańsku w ramach działalności edukacyjnej i popularyzatorskiej prowadzi pokazy i wycieczki archiwalne, w trakcie których uczestnicy mają okazję zapoznać się z historią Archiwum, jego zasobem, specyfiką działalności i przechowywaniem materiałów archiwalnych w magazynach. Istnieje również możliwość przygotowania prezentacji pod kątem konkretnego tematu, interesującego uczestników. Oferta skierowana jest przede wszystkim do młodzieży szkolnej, studentów oraz innych grup zorganizowanych.


Zgłoszenia na zajęcia prosimy kierować z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem na adres korespondencyjny archiwum (Archiwum Państwowe w Gdańsku, ul. Wałowa 5, 80 – 858 Gdańsk) lub na adres e-mail (apgda@gdansk.ap.gov.pl). W wiadomości prosimy o podanie ilości osób oraz tematu.


 Wersja do druku Do góry

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.