Rewers elektroniczny Oddział Gdynia

Rewersy elektroniczne prosimy składać z dwudniowym wyprzedzeniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Archiwum Państwowe w Gdańsku z siedzibą w Gdańsku przy ul. Wałowa 5, 80-858 Gdańsk, moich danych osobowych zawartych w formularzu oraz danych uzyskanych w wyniku profilowania, w celu korzystania z  usług oferowanych przez Archiwum Państwowe w Gdańsku, w zakresie i na warunkach określonych w ustawie z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz.U. 2017 poz. 570) oraz regulacja określająca działania Archiwów Państwowych zgodnie z wymogami określonymi na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 1 i ust. 1a ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz. U. z 2016 r. poz. 1506 i 1948).


Sposób wyrażenia zgody i sposób odwołania zgody, jest realizowany:

a) za pomocą formularza pisemnego dla usług realizowanych drogą papierową i adresowany na sekretariat Archiwum Państwowego w Gdańsku na adres: ul. Wałowa 5, 80-858 Gdańsk,
b) jak i drogą elektroniczną dla usług świadczonych drogą elektroniczną poprzez wysłanie wiadomości z numerem sprawy bądź wniosku o tytule „TAK” bądź „NIE” na adres apgda@gdansk.ap.gov.pl.

 

 

Kod do przepisania

* Pola obowiązkowe

 

Rewers elektroniczny Oddział Gdańsk


 Wersja do druku Do góry

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.