Podpisanie umowy o współpracę

W dniu 6 grudnia Archiwum Państwowe w Gdańsku oraz Biblioteka Gdańska Polskiej Akademii Nauk podpisały umowę o współpracę.


W której zawarta została preambuła o treści:

„Mając na uwadze, iż Biblioteka PAN i Archiwum ze względu na zbliżony profil ich działalności są zainteresowane wspólnym przygotowaniem i promocją ważnych dla państwa polskiego, regionu Pomorza i miasta Gdańska wydarzeń takich jak wystawy, konferencje, sesje naukowe, publikacja wydawnictw czy organizacja różnych wydarzeń kulturalnych zwanych „wspólnymi przedsięwzięciami”, w celu wzmocnienia ich rangi i oddziaływania, oraz pomni historycznej współpracy pierwszych Dyrektorów obydwu instytucji – dr. Marcina   Dragana  i dr. Mariana Pelczara, zasadne jest zawarcie przez Strony niniejszej Umowy określającej ogólne, ramowe warunki i zasady wzajemnej współpracy.”

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.