Periodyk „Historia-Archiwa-Gdańsk” Tom 1

 

Szanowni Państwo!

Z radością chcielibyśmy poinformować, że ukazał się pierwszy tom periodyku "Historia-Archiwa-Gdańsk" powstałego dzięki współpracy Archiwum Państwowego w Gdańsku oraz Zakładu Archiwistyki Uniwersytetu Gdańskiego. Znalazły się w nim artykuły o tematyce związanej z historią Gdańska i Pomorza oraz archiwoznawstwa. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim autorom oraz osobom związanych z powstaniem niniejszego tomu. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z jego treścią.

 

 

 

Periodyk jest dostępny w pracowniach naukowych APG (ul. Wałowa 5) oraz Oddziału w Gdyni
(ul. Handlowa 11). Można go także nabyć dokonując wpłaty w wysokości 20 zł na konto Archiwum.

Dane do przelewu:
Archiwum Państwowe w Gdańsku
ul. Wałowa 5
80-858 Gdańsk
nr konta: 29 1010 1140 0067 1222 3100 0000
tytuł przelewu: „HAG tom I”

Można go także zobaczyć w formacie PDF


 Wersja do druku Do góry

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.