Konserwacja archiwalna


Możliwość przetrwania zasobu i jego użytkowanie uwarunkowane jest od podejmowanych przez archiwa działań mających na celu stworzenie różnorodnym materiałom archiwalnym odpowiednich warunków przechowywania i właściwego ich zabezpieczania.

 

W celu właściwego zabezpieczenia swojego zasobu Archiwum Państwowe w Gdańsku  prowadzi działalność konserwatorską w pracowniach konserwacji jednostokowej oraz konserwacji masowej.

 

 


 Wersja do druku Do góry

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.