Wolontariat

 

Na podstawie art. 44 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. 2003, nr 96, poz. 873 z poźn. zm.) Archiwum Państwowe w Gdańsku zaprasza do pracy w ramach wolontariatu.
Osoby, które chciałyby zaoferować swoje świadczenia na rzecz Archiwum, proszone są o wypełnienie ankiety osobowej kandydata na wolontariusza i przesłanie na nasz adres.

W związku z pracami remontowo-budowlanymi prowadzonymi obecnie w Archiwum wolontariuszy będziemy przyjmować od 2016 r.

Ankieta osobowa kandydata
Ankieta osobowa kandydata

 

Formularz porozumienia o współpracy
Formularz porozumienia o współpracy

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.