Zasób depozytowy

 

Poza swoim własnym zasobem Oddział w Gdyni – ze względu na dobre warunki lokalowe - przechowuje akta stanowiące depozyt AP w Gdańsku. W chwili obecnej zasób ten stanowi 1421 zespołów – 3 991 m.b. akt. Wśród akt depozytowych przeważają akta sądów (m.in. z Gdańska, Kartuz, Kościerzyny, Tczewa i Starogardu Gd.), partii politycznych (PZPR, ZMP), administracji państwowej oraz przedsiębiorstw państwowych - wytworzone po 1945 r.


 Wersja do druku Do góry

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.