Punkt informacyjny:

Jeśli poszukiwana przez Państwa dokumentacja pracownicza znajduje się w zbiorach Archiwum Państwowego w Gdańsku należy zwrócić się do Archiwum w formie pisemnej na adres:


Archiwum Państwowe w Gdańsku
ul. Wałowa 5
80-858 Gdańsk

lub

faksem: +48 58 301 83 66

lub

za pośrednictwem poczty elektronicznej: apgda@gdansk.ap.gov.pl

Formularz wniosku

Podanie powinno być własnoręcznie podpisane przez osobę, której dotyczą dane zawarte we wnioskowanej dokumentacji (lub przez osobę upoważnioną do występowania w imieniu tej osoby).


Na pisemny wniosek  Archiwum Państwowe w Gdańsku udziela także informacji o miejscach przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej.


 Wersja do druku Do góry

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.