2015-07-08

XIII Bałtycki Festiwal Nauki

Wspólne przedsięwzięcie APG i Archiwum Historycznego Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”

Dnia 19 i 21 maja 2015 roku Archiwum Państwowe w Gdańsku i Archiwum Historyczne Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” zorganizowało wspólną imprezę z okazji XIII Bałtyckiego Festiwalu Nauki. W jej ramach odbyły się wykłady, prezentacje zdjęć oraz nagrań, wycieczki po magazynach i czytelniach Archiwum KK NSZZ „Solidarność” i Archiwum Państwowego w Gdańsku. Tematem przewodnim imprezy był Sierpień 1980 r. w świetle zbiorów Archiwum Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” i Archiwum Państwowego w Gdańsku. Dodatkową atrakcją była wycieczka z przewodnikiem po terenach dawnej Stoczni Gdańskiej.

Powrót


 Wersja do druku Do góry

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.