2016-06-22

Fotorelacja z zebrania naukowego w AP Gdańsk

22 czerwca 2016 r. zebranie naukowe.

Dnia 22 czerwca 2016 r. w siedzibie Archiwum Państwowego w Gdańsku odbyło się zebranie naukowe. Głównym punktem spotkania był referat dr Katarzyny Kubickiej Archiwum Miejskie w nowożytnym Gdańsku. Ponadto zebrani wysłuchali dwóch komunikatów: mgr Moniki Płuciennik „Długie życie fotografii” – relacja z warsztatów organizowanych przez Fundację Archeologia Fotografii 26-27 kwietnia 2016 r. oraz  dr Jolanty Musiał i mgr Moniki Płuciennik Sprawozdanie z wizyty w Narodowym Historycznym Archiwum w Grodnie 3 czerwca 2016 r. Planowany komunikat mgr. Sławomira Falkowskiego Sprawozdanie z udziału w XV Międzynarodowej Konferencji Archiwów Państw Europy Środkowo-Wschodniej „Archiwa w otoczeniu społecznym w XXI w.” 21-22 maja 2015 r. zostanie wygłoszony w późniejszym terminie.
Zapraszamy na fotorelację.


Zdjęcia: Monika Szczepańska
Przygotowanie techniczne: Łukasz Franiek

 

  

 

Powrót


 Wersja do druku Do góry

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.